Polskie marki obuwnicze | Wygodne i trwałe polskie obuwie
663
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-663,bridge-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

POLSKIE MARKI OBUWNICZE

KRISBUT

Zaufana marka

Dzięki swojemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży obuwia firma Krisbut jak nikt inny potrafi sobie zjednać sobie serca klientów. Konsekwentnie rozwijamy naszą markę i wykorzystujemy zdobytą wiedzę, aby produkować niezwykle wygodne i trwałe buty. Konsekwentnie poszerzamy nasz asortyment, dodając wciąż nowe pozycje takie jak buty damskie jesienne czy letnie. Polskie buty skórzane cieszą się rosnącą popularnością także w innych krajach na świecie, co dodatkowo motywuje nas do tworzenia nowych kolekcji w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty.

KRISBUT

Najlepsze materiały i wykonanie

Jako specjaliści w swojej dziedzinie, stale śledzimy rozwój gustów i trendów w branży obuwniczej. Od kilku lat obserwujemy z satysfakcją, jak polskie marki obuwnicze podbijają rynki światowe swoimi kolekcjami pełnymi produktów doskonałej jakości. Nie inaczej jest w przypadku Krisbut. Bazując na niezwykłych umiejętnościach i talencie naszego kreatywnego zespołu oraz na aktualnych światowych trendach marka Krisbut wprowadza dziś na rynek zupełnie nową serię butów. Tworząc ją, wykorzystaliśmy tylko najwyższej klasy materiały w najmodniejszych kolorach dostarczone przez najlepszych dostawców w branży. To dzięki temu każda para butów Krisbut ma gwarantowaną trwałość i doskonałą jakość wykonania.

KRISBUT

Kolekcja Fun & Comfort

W naszej najnowszej kolekcji Fun & Comfort znajdą Państwo zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne pozycje odpowiadające różnym gustom. Wszystkie modele w ofercie to oryginalne polski buty skórzane, które łączy doskonała jakość wykonania z najlepszych materiałów i wielka wygoda w noszeniu. Do zakupów zapraszamy zarówno panie jak i panów, proponując szeroką gamę produktów, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.