Polskie marki obuwnicze | Wygodne i trwałe polskie obuwie
663
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-663,bridge-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Krisbut

Fun & Comfort Collection

Swoim 30 letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży obuwia Krisbut jak nikt inny potrafi sobie zjednać swoich zaufanych jak i zupełnie nowych klientów. Konsekwentnie rozwija swoją markę i wykorzystuje swój know how aby produkować niezwykle wygodne i trwałe buty.

Krisbut

Fun & Comfort Collection

Bazując na swoim kreatywnym i doświadczonym zespole oraz aktualnych światowych trendach marka wprowadza na rynek zupełnie nową kolekcję. Przy jej tworzeniu skupiono się na wykorzystaniu najwyższej jakości sprawdzonych materiałów oraz doborze najmodniejszych kolorów.

Krisbut

Fun & Comfort Collection

Na pierwszym miejscu Krisbut postawił zadowolenie klienta. Buty mają niepowtarzalny styl i własny unikalny charakter. Wszystkie modele są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły i zaprojektowane do różnych scenariuszy pogodowych, Zapewniają niesamowite uczucie komfortu i zdrowie stóp.